שיטת 123 למייקאובר תזונתי

מותג ייחודי שפיתחה יעל רנה-אסף יחד עם צוות יועצים מומחים הכולל נטורופתים, יועצי תזונה, אגרונום ושף. במרכז המותג עומדת שיטת תזונה שנועדה לייצר אורח חיים נכון, ירידה במשקל ובהיקפים, אנרגיה מוגברת ושמירה לאורך זמן על התוצאות. לשיטת המותג 3 שלבים, ולכל שלב ערכה משלו. הערכות יעבירו אותך מייקאובר תזונתי 123!

שלב 1: דיטוקס | ניקוי ונטרול רעלים
שלב 2: טארגט | הגעה ליעד והתנעה למערכת המטבולית
שלב 3: וולנס | אורח חיים נכון של שמירה ואיזון

שלב 1: דיטוקס | התחלה בניטרול וניקוי רעלים

במטרה לנקות את הגוף ולתת לו בוסט לקראת המעבר לאורח החיים החדש, הערכה של שלב זה מספקת מוטיבציה וגם תוצאות. היא חונכת אותך לשיטת תזונה ייחודית הכוללת גמילה ממזונות אלרגניים, מזונות מעובדים, מתועשים וסוכר מעובד. במקביל, שלב זה כולל גם גמילה זמנית מגלוטן ומוצרי חלב. לצד ספר הדרכה מקיף, בו תפריטים ומתכונים שפותחו במיוחד, הערכה כוללת מוצרים נטורופתיים של 123. על הדרך, ערכת הדיטוקס תסייע לך לרדת עד 3-5 ק״ג במסגרת זמן של 21 יום. 

שלב 2: טארגט | הגעה ליעד והתנעת מטבוליזם

אחרי שניקינו את הגוף והנפש וניטרלנו רעלים, נרצה לעבור כעת לשלב 2, בו נתניע מחדש את המערכת המטבולית באמצעות עקרונות שיטת התזונה: נמשיך את הגמילה ממזונות מתועשים וסוכר מעובד, ונשלב מזונות חכמים שיסייעו לטיהור המערכת וחיזוקה. זהו השלב האחרון לקבלת המייקאובר, זה כבר כמעט שם! השלב הבא הוא שמירה ואיזון אחרי שכבר הגעת ליעד. לצד ספר הדרכה מקיף, בו תפריטים ומתכונים שפותחו במיוחד, הערכה כוללת מוצרים נטורופתיים של 123. הערכה תסייע גם לרדת עד 4-8 ק״ג למי שצריך.

שלב 3: וולנס | שמירה על התוצאה ויצירת איזון 

אחרי שעברנו מייקאובר תזונתי בשלב 1+2, הגיע הזמן להפסיק עם תופעת היו-יו המרגיזה, כאשר כל שינוי מחזיק מעמד זמן קצרצר, ואחריו הכל עולה חזרה. באמצעות שיטת 90:10 שפיתחה יעל רנה-אסף, 90% מהזמן מתבצע מעקב על פי התפריט ועל פי הסדר שנלמד, ו-10% מהזמן הוא זמן חופשי לאכול ללא כל חוק ברזל. שיטה זו  תאפשר לך להגיע לאורח חיים נכון, מתוך אמונה כי החיים מלאים בפיתויים - וגישה ״אוסרת״ או פנאטית סופה להיות לא יעילה. גישת המותג לנושא של יצירת אורח חיים, כפי שהיא מתבטאת בספר ההדרכה המקיף ובמוצרי 123 שתמיד נמצאים שם לחיזוק, מגישה פתרון כמעט לכל סיטואציה יומיומית. 

מוצרי חיזוק נטורופתיים של 123

יעל רנה אסף, מייסדת השיטה, צברה לאורך השנים ניסיון רב והבנה סביב הבעיות בהן אנחנו נתקלים בתהליך הירידה במשקל. לכל בעיה עקרונית שכזו היא יצרה - באמצעת עבודת פיתוח עם צוות נטורופתים מומחים, יועצי תזונה, אגרונום ואפילו שף - פתרון טבעי, המבוסס על תמציות צמחים. אלו הם המוצרים המתלווים לשיטה ומייצרים תמיכה מתמשכת בכל שלב שלה.

קלאב 123

הכניסה לקלאב 123 היא אוטומטית לכל רוכשי הערכות. היא כוללת כניסה לקבוצת פייסבוק סגורה (קיימת אחת המיועדת לנשים ואחת לגברים), שאמנם התחילה עבור חברות קרובות אך גדלה בשנה האחרונה לאלפי חברות וחברים מדהימים. יחד נוצר יוצרות קלאב מעודד, מלא פרגון ואוהב. אין דבר שמעניק יותר מוטיבציה מוטיביציה מקבוצת תמיכה שכזו. בנוסף, חברות בקלאב משמעה קבלת הנחות ומבצעים בלעדיים.

יעל רנה-אסף מייסדת שיטת 123 למייקאובר תזונתי