שיטת 123 למייקאובר תזונתי

מותג ייחודי שפיתחה יעל רנה-אסף יחד עם צוות יועצים מומחים הכולל נטורופתים, יועצי תזונה ושף. במרכז המותג עומדת שיטת תזונה שנועדה לייצר אורח חיים נכון, לתמוך ולסייע בתהליכי ירידה במשקל ובהיקפים, לתמוך ולסייע לאורח חיים בריא ושמירה לאורך זמן על התוצאות. לשיטת המותג 3 שלבים, ולכל שלב ערכה משלו. הערכות יעבירו אותך מייקאובר תזונתי 123!

שלב 1: דיטוקס | התחלה
שלב 2: טארגט | הגעה ליעד 
שלב 3: וולנס | שמירה על התוצאות

שלב 1: דיטוקס | התחלה בניטרול וניקוי רעלים

לקראת המעבר לאורח החיים החדש, הערכה מספקת מוטיבציה וגם מסייעת לתוצאות. היא חונכת אותך לשיטת תזונה ייחודית הכוללת גמילה מזונות מעובדים, מתועשים וסוכר מעובד. במקביל, שלב זה כולל גם גמילה זמנית מגלוטן ומוצרי חלב. לצד ספר הדרכה מקיף, בו תפריטים ומתכונים שפותחו במיוחד, הערכה כוללת מוצרים נטורופתיים של 123. על הדרך, ערכת דיטוקס יכולה להועיל לך לרדת עד 5 ק״ג. (אצל כל אחת ואחד הירידה והתוצאות אינדיבידואליות, ואין כל הבטחה לירידה ספציפית כזו או אחרת). 

מסגרת הזמן לערכה זו היא 21 יום, והמוצרים הכלולים בערכה מיועדים לתקופת זמן זו. במידה ורכשת את הערכה, המשמעות היא שהצטרפת לקלאב 123, כך שיש לך הנחות על המוצרים הנטורופתיים שלנו.

שלב 2: טארגט | הגעה ליעד והתנעת מטבוליזם

אחרי שבעזרת תזונה נכונה ללא מזונות מעובדים ומתועשים, נרצה לעבור כעת לשלב 2, בו נתניע מחדש את התזונה באמצעות עקרונות שיטת התזונה: נמשיך את הגמילה ממזונות מתועשים וסוכר מעובד, ונשלב מזונות חכמים שיסייעו לטיהור אוכל מתועש ומעובד ומיקסום אורח החיים הבריא. זהו השלב האחרון לקבלת המייקאובר, זה כבר כמעט שם! השלב הבא הוא שמירה ואיזון אחרי שכבר הגעת ליעד. לצד ספר הדרכה מקיף, בו תפריטים ומתכונים שפותחו במיוחד, הערכה כוללת מוצרים נטורופתיים של 123. הערכה יכולה לסייע לרדת עד 8 ק״ג למי שצריך (אצל כל אחת ואחד הירידה והתוצאות אינדיבידואליות, ואין כל הבטחה לירידה ספציפית כזו או אחרת).

מסגרת הזמן לערכה זו היא 21 יום, והמוצרים הכלולים בערכה מיועדים לתקופת זמן זו. אם ברצונך להמשיך את התהליך, ניתן להאריך את השגרה המוכתבת על פי הערכה גם מעבר ל-21 יום, באמצעות מוצרי חיזוק נטורופתיים הזמינים באתר.

שלב 3: וולנס | שמירה על התוצאה ויצירת איזון 

אחרי שעברנו מייקאובר תזונתי בשלב 1+2, הגיע הזמן להפסיק עם תופעת היו-יו המרגיזה, כאשר כל שינוי מחזיק מעמד זמן קצרצר, ואחריו הכל עולה חזרה. באמצעות חלוקה 90:10, 90% מהזמן מתבצע מעקב על פי התפריט ועל פי הסדר שנלמד, ו-10% מהזמן הוא זמן חופשי לאכול ללא כל חוק ברזל. שיטה זו יכולה לסייע לך להגיע לאורח חיים נכון, מתוך אמונה כי החיים מלאים בפיתויים - וגישה ״אוסרת״ או פנאטית סופה להיות לא יעילה. גישת המותג לנושא של יצירת אורח חיים, כפי שהיא מתבטאת בספר ההדרכה המקיף ובמוצרי 123, מגישה פתרון כמעט לכל סיטואציה יומיומית. 

במידה ורכשת את הערכה, המשמעות היא שהצטרפת לקלאב 123, כך שיש לך הנחות על המוצרים הנטורופתיים שלנו.

בוסטים נטורופתיים של 123

יעל רנה-אסף, מייסדת השיטה, צברה לאורך השנים ניסיון רב ובנסיון לתפור את הבעיות בהן היא נתקלה בתהליכי הירידה במשקל (הכושלים) שלה. יעל תחמה את כל הבעיות איתם התמודדה לרשימה, במטרה לנסות לסייע בשילוב אורח חיים בריא ותזונה נכונה לתת פתרון באמצעות רפואת הצמחים המסורתית - פתרון טבעי, המבוסס על תמציות צמחים. אלו הם המוצרים המתלווים לשיטה ומייצרים תמיכה מתמשכת בכל שלב שלה.

יעל רנה-אסף מייסדת שיטת 123 למייקאובר תזונתי